Domů / Povrchové úpravy / Ostatní / Vosky
Informace
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Odběr novinek

Vosky

(1) štěpařský, házenkářský, separační
Štěpařský vosk JENTEN
je určený k očkování, roubování a ošetřování ovocných a okrasných stromů. Vosk se za studena nanáší na roubovaná a poraněná místa, na kterých vysychá a tuhne.
Balení: 220 g

Házenkářský vosk
Pro zvýšení adheze rukou k míči. Voskem se potírají bříška prstů a sval nad palcem. Výrobek lze velmi snadno odstranit z pokožky rukou potřením reparačním krémem, např. Indulonou a otřením do suchého, čistého hadříku. Doba kontaktu s pokožkou je omezena délkou zápasu –   tj. max. 1 hodinu.
Balení: 220 g

Separační vosk
Separační vosk pro vymazání forem. Naneste tenkou vrstvu tohoto krémového separačního vosku hadříkem na originální model nebo na formu před odléváním. Napomáhá snadnému uvolnění odlitku z formy bez poškození.
Balení: 395g, 425g

Vyberte parametry zboží
Skladem
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Štěpařský vosk JENTEN, 150 g Štěpařský vosk JENTEN, 150 g Kód: VOSK STEPAR 150G
Připraveno k odeslání
79,86 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena