Domů / DOPRAVA A PLATBA
Výrobci
Informace
Odběr novinek

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Kupující si může vybrat mezi možností přepravy přepravní společností nebo se může rozhodnout pro osobní odběr na naší pobočce. Cena za přepravu zboží je stanovena následovně:

  • přepravní společnost - 150 Kč bez DPH (181,50 Kč vč. DPH)
  • osobní oděr na místech uvedených na stránce OSOBNÍ ODBĚR - ZDARMA

Balné neúčtujeme.

V případě osobního odběru je nezbytné počkat na povtzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí. Zboží označené Připraveno k odeslání je k dispozici na centrálním skladu společnosti. To nutně neznamná, že musí být přítomno i na pobočce pro osobního odběr. Vyčkejte prosím potvrzovacího emailu.

V případě dodání prostřednictvím přepravní společnosti expedujeme do tří dnů od přijetí objednávky. O předání přepravní společnosti jste informováni e-mailem, sms nebo telefonicky pracovníkem eshopu.

 

 

 

PLATBA

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

• v hotovosti v provozovnách prodávajícího nebo smluvních odběrných místech prodávajícího, uvedených jako odběrní místa ve webovém rozhraní obchodu;

• bezhotovostně platební kartou v provozovnách prodávajícího, které tuto možnost nabízejí, uvedených jako odběrní místa s možností bezhotovostní platby ve webovém rozhraní obchodu;

• v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;

• bezhotovostně převodem na účet prodávajícího uvedený v zálohovém dokladu; toto ustanovení se použije pouze pro zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu.

Bližší informace a smluvní podmínky týkající se dopravy a platby jsou součástí obchodních podmínek, které naleznete zde popř. si můžete stáhnout v pdf formátu zde.

Vzor odstoupení od kupní smlouvy si můžete stáhnout zde.