Domů / Povrchové úpravy / Bezrozpouštědlové epoxidové / IZOLAK
Informace
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Odběr novinek

IZOLAK

(3) Dvousložkový epoxidový izolační nátěr
IZOLAK

IZOLAK je dvousložkový reaktivní epoxidový izolační nátěr bez obsahu organických rozpouštědel (VOC). Vykazuje výbornou adhezi k betonu a potěru a je odolný proti vodě, chemikáliím, minerálním olejům, benzínu, naftě, četným louhům a kyselinám, teplotnímu zatížení a otěru. Polymermalty / polymerbetony připravené pomocí nátěru IZOLAK a křemičitého písku vykazují vysokou pevnost v tlaku, tahu za ohybu a přídržnost k podkladu. Hmota má nepatrné sklony k žloutnutí.


Vydatnost: 0,2 - 0,4 kg natužené směsi/m2/ jeden nátěr
Ředidlo: neředí se
Balení: Plechové obaly 1 kg a 8 kg.
VOC: 0 g/l

Vyberte parametry zboží
Skladem
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Dvousložkový epoxidový izolační nátěr IZOLAK, set 8kg Dvousložkový epoxidový izolační nátěr IZOLAK, set 8kg Kód: IZOLAK 4 8 K
Připraveno k odeslání
3.920,40 Kč
Detail
Dvousložkový epoxidový izolační nátěr IZOLAK, set 4,8kg Dvousložkový epoxidový izolační nátěr IZOLAK, set 4,8kg Kód: IZOLAK 4 SET 4.8K
Připraveno k odeslání
2.323,20 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena