Domů / Povrchové úpravy / Vodouředitelné / W 1300
Informace
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Odběr novinek

W 1300

(1)

2K epoxidový vodou ředitelný lak W 1300 lesk/mat

Výhody :

  • snadno splňuje legislativní požadavky (má velmi nízký obsah VOC),
  • nezapáchá - je bezpečný a vhodný pro aplikaci v interiérech
  • jedná se o vodou ředitelný lak a jako ředidlo tedy slouží voda. Vyhovující je voda „kohoutková“, není nutné používat destilovanou vodu. Nemusíte kupovat další produkt – ředidlo - jehož spotřeba může být značná, pokud jde o aplikaci většího rozsahu nebo je ředidlo používané i k mytí aplikačních pomůcek. V případě W 1300 vše jednoduše umyjete vodou – v nevytvrzeném stavu
  • zachovává si plně vlastnosti epoxidu, tj. je chemicky a mechanicky odolný
  • lze s ním přetírat vyzrálý nátěr laku S 1300
  • je k dispozici v lesklém i matném provedení
  • má výrazně nižší sklon ke žloutnutí v porovnání s konkurenčními epoxidovými laky
Lak má v tekutém, nevytvrzeném, stavu bílou, mléčnou „barvu“, neboť se jedná o disperzní systém. Bílá barva není na závadu (po zaschnutí, odpaření vody, je systém čistě transparentní bez zbarvení či zákalu), ale naopak může být užitečným pomocníkem. Díky bílé barvě, je možná snadná vizuální kontrola natřené plochy a kontrola stejnoměrné tloušťky nátěru (díky rozdílné sytosti bílé barvy při různé tloušťce nátěru). Tuto výhodu oceníte především při zhotovování finální vrstvy, kdy předchozí zaschlá, lesklá vrstva vytváří efekt mokrého povrchu a v případě použití rozpouštědlového laku, který je průhledný, je optická kontrola natřené/nenatřené plochy podstatně horší a pro oči namáhavější, než při použití disperzního systému.

Vyberte parametry zboží
Skladem
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena