Domů / Povrchové úpravy / Tmely a Lepidla / Gluepox
Informace
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Odběr novinek

Gluepox

(2)
Gluepox

Dvousložkové epoxidové nestékavé lepidlo, které se vyznačuje vysokou rychlostí vytvrzování. Lze použít jako lepidlo i tmel. Používá se pro lepení a tmelení široké škály substrátů, např. kovů, dřeva, betonu, přírodního a umělého kamene a keramiky. Po vytvrzení se lepený spoj vyznačuje vysokou tažností a houževnatostí. Lze probarvovat pigmentovými pastami Eprotint.

Příklady použití: zalévání keramických obkladových materiálů nebo konglomerovaného kamene; slepování dílů kuchyňských desek z umělého kamene.

Tvrdidla: složka B (100 : 45 hm. dílům)
Balení: set 1,45 kg, set 10 kg

Vyberte parametry zboží
Skladem
Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 108 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo,… Kód: GLPX RF BAHAMA 1.45K
Připraveno k odeslání
740,52 Kč
Detail
GLUEPOX RAPID, rychlé univerzální epoxidové lepidlo, set 1,45 kg GLUEPOX RAPID, rychlé univerzální epoxidové lepidlo,… Kód: GLPX R 1.45K
Připraveno k odeslání
667,92 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 12 24 48 108
 Název Cena