Domů / Povrchové úpravy / Tmely a Lepidla

GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg


1 hodnocení Kód: GLPX RF BAHAMA 1.45K Produktové číslo: 8594024098645
Dvousložkové epoxidové nestékavé lepidlo
Dostupnost: Připraveno k odeslání
740,52 Kč
(740,52 Kč/SET)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kgDvousložkové epoxidové nestékavé lepidlo, které se vyznačuje vysokou rychlostí vytvrzování. Lze použít jako lepidlo i tmel. Používá se pro lepení a tmelení široké škály substrátů, např. kovů, dřeva, betonu, přírodního a umělého kamene a keramiky. Po vytvrzení se lepený spoj vyznačuje vysokou tažností a houževnatostí. Lze probarvovat pigmentovými pastami Eprotint.
Příklady použití: zalévání keramických obkladových materiálů nebo konglomerovaného kamene; slepování dílů kuchyňských desek z umělého kamene.

Tvrdidla: složka B (100 : 45 hm. dílům)
Balení: set 1,45 kg, set 10 kg
Specifikace
Váha 1.681 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 09:40 Datum: 01.11.2012
Vlastnosti a způsob aplikace a použití jako u epoxidů zahraničních výrobců ( Akemi, Tenax, Sprint ). Vyzkoušeno na přírodní kámen s velmi dobrými výsledky a velmi příznivou cenou. Při práci téměř nezapáchá, rychlost vytvrzování téměř jako u polyesterových tmelů. Je mnohem flexibilnější, než polyesterové tmely. Při přeleštění povrchu tmelených desek nelze tmel vyleštit jako polyestery, nicméně dosáhnout voskového lesku lze s úspěchem.