Domů / Novinky / Inovace výrobků EPROSIN E 15, EPROSIN E 25
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Inovace výrobků EPROSIN E 15, EPROSIN E 25

Inovace výrobků EPROSIN E 15, EPROSIN E 25

Oznamujeme, že firma DCH-Sincolor, a.s. provedla inovaci výrobků EPROSIN E 15 a EPROSIN E 25 z důvodů ekologie výroby a výrobku. Stará verze výrobků EPROSIN E 15 a EPROSIN E 25 (s Tvrdidlem P 11) bude pro dokončení rozpracovaných zakázek k dispozici. Zároveň bude na trh uvedená inovovaná verze výrobků EPROSIN E 15 a EPROSIN E 25 (s Tvrdidlem AN 2712). Upozornění na změnu receptury a tužícího poměru bude na každém výrobku viditelně označeno. Nové tužící poměry a specifikace výrobků naleznete v technicko-aplikačních listech daného inovovaného výrobku.

Oznamujeme, že inovované výrobky vyhovují hygienickým požadavkům na zdravotní nezávadost výrobků určených pro dlouhodobý styk s pitnou vodou, s potravinami a pokrmy.

Inovované výrobky  EPROSIN E 15 a EPROSIN E 25 s Tvrdidlem AN 2712 je možno stříkat použitím stříkacího zařízení společnosti Wagner SUPER FINISH 31 + TEMP SPRAY. Více informací Vám rádi poskytneme.

Děkujeme za přízeň a zájem o naše výrobky.

Za DCH-Sincolor, a.s.

Ing. Jaroslava Kochmanová

vývoj a technická podpora