Domů / Novinky / Grafické hodiny
Informace
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Grafické hodiny

Pro společnost Elton jsme jako spracovatelé materiálu Corian vyrobili těleso pro grafické hodiny PRIM.

„ Říjen 2011 – ELTON hodinářská, a.s., firma vyrábějící hodinky PRIM, moderní materiál DuPont™ Corian® a přední čeští grafičtí designéři se spojili v jedinečném projektu „Grafické hodiny“, který byl představen v rámci výstavy Designblok 2011 v Praze. „Podařilo se nám zde propojit zdánlivě nepropojitelné,“ říká Jiří Helikar, člen představenstva společnosti ELTON hodinářská, a.s. „Hodinářskou strojařinu, zaměřenou na výrobu těch nejmenších přesných dílů, Corian jako materiál určený pro zcela jiné aplikace a um předních českých grafiků.“ další →

Dupont - corian.cz