Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Vodorovné značení rychle a kvalitně

Netradičním využitím tradičního materiálu se nám podařilo vyřešit zdánlivě neřešitelný úkol: realizovat dopravní značení skladové haly tak, aby nebyl žádným způsobem omezen provoz zákazníka. Použili jsme dvousložkovou  epoxidovou barvu Gorepox, která je ve vytvrzení velmi rychlá a odolá zatížení již po 48h od dokončení aplikace (samozřejmě při dodržení požadavků na teplotu podkladu a prostředí).

  • V pátek odpoledne jsme zahájili práce vyměřováním, lepením maskovacích pásek a aplikací první vrstvy.
  • V soubotu jsme nanesli druhou vrstvu a odstranili pásky. V pondělí ráno zákazník spustil provoz skladu a značení drží skvěle.