Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Zde se nacházíte: / Novinky / Vodafone OC Forum

Vodafone OC Forum

V otevřeném obchodním centru Forum Nová Karolina v Ostravě otevřel Vodafone novou datovou prodejnu. Showroom jsme kompletně realizovaly a byl zde stejně jako u vzoru Vodafone ze sídla na pražské Vinohradské ulici, použit materiál Corian. Za návrhu architekta Luka Křižka zde byl použit zajímavý design. Jednou z jejích funkcí bylo rozdělit otevřený prostor prodejny do několika zón. Operátor zde nabídne služby a pohodlí, které zatím jinde nenajdete.