Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Zde se nacházíte: / Novinky / Ukončení výroby tvrdidla T60.

Ukončení výroby tvrdidla T60.

                                                                                      V Plzni dne 19.4.2013

Ukončení výroby TVRDIDLA T60.

Vážení odběratelé, zákazníci,

oznamujeme, že firma DCH-Sincolor, a.s. ukončuje výrobu a prodej výrobku TVRDIDLO T60.

Toto tvrdidlo je nahrazeno výrobkem TVRDIDLO AN 2609, které po vytvrzení dodává výrobku stejné vlastnosti jako Tvrdidlo T60. Nové tužící poměry s Tvrdidlem AN 2609 naleznete v technicko-aplikačních listech daného výrobku.

Dále oznamujeme, že u výrobků HEFFED a UNILEXdochází ke změně tvrdidla obsaženého v setu, a tím ke změně tužícího poměru.

Upozornění na změnu tužícího poměru bude na každém výrobku viditelně označeno.

Změna tvrdidla nemá vliv na konečné vlastnosti vytvrzených výrobků.

Rádi bychom vás požádali o prostudování a seznámení s podrobnými pokyny v technicko-aplikačních listech u změněných výrobků před jejich aplikací.

Děkujeme za ochotu.

Za DCH-Sincolor, a.s.

Ing. Jaroslava Kochmanová

vývoj a technická podpora