Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Ukončení výroby tvrdidla T0563.

Ukončení výroby Tvrdidla T 0563 a jeho náhrada.

Vážení obchodní partneři,

oznamujeme, že firma DCH-Sincolor, a.s. ukončuje prodej a výrobu tvrdidla T 0563. Toto tvrdidlo je nahrazeno výrobkem Tvrdidlo T 0503, které po vytvrzení dodává výslednému produktu stejné vlastnosti jako Tvrdidlo T 0563. Nové tužící poměry s Tvrdidlem T 0503 naleznete v technicko-aplikačním listu daného výrobku.

Rádi bychom Vás tímto požádali, o přečtení podrobných pokynů v technicko-aplikačním listu před použitím nového tvrdidla T 0503.

 

Děkujeme za Vaši přízeň.

 

Za DCH-Sincolor, a.s.

Ing. Jaroslava Kochmanová