Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Zde se nacházíte: / Reference

Reference

Kompaktní materiály >>

     


Realizace kompaktní materiály

Nátěrové hmoty >>

                      

Odlévání modelů - epoxidové tmely Heffed a Eprosin Z 40:

 

3D pozadí v akváriu vytvořené zákazníky:

Pan David Sekáč z Majdaleny nám zaslal:

Vážení přátelé,
jsem amatérský akvarista a při snaze vylepšit svou nádrž jsem na jedné z internetových diskusí objevil téma 3D polystyrenových pozadí do akvária. Prostudoval jsem různé způsoby výroby a jako nejsnazší mi přišel ten s použitím pryskyřice Epoxy 110 BG 15 (531) od vaší firmy.
Shlédnul jsem též videorádce na vašich stránkách a pustil se do práce. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nic podobného nevyráběl, měl jsem trochu obavy, jaký bude výsledek. Jako základ jsem použil místo bílého polystyrenu černý abych snížil pravděpodobnost, že bude někde bílá, nepřirozená barva, prosvítat. Pryskyřici jsem neprobarvoval žádnými barvami, pouze sypal různě barevným, jemným pískem.
Musím říct, že vše dopadlo nad mé očekávání. S pryskyřicí se mi pracovalo velice dobře, pouze jednou se mi stalo, že mi pryskyřice, i navzdory pečlivému dodržování poměrů, nečekaně a dosti agresivně vytvrdla během několika sekund v nádobě, ve které jsem ji měl namíchanou. Nevím kde se stala chyba...
Celé pozadí jsem pak nainstaloval do nádrže a po několika dnech i vpustil první ryby. Velice mě těší, že výsledek mé práce kladně hodnotili všichni, kdo jej viděli. A nejen to. Už několik mých známých motivoval k výrobě podobné dekorace do svých akvárií.
Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za inspiraci, kvalitní výrobek a jeho dobrou a vtipnou propagaci.
V příloze zasílám několik fotografií mého "díla".

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů

David Sekáč
Majdalena