Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Spárovací hmota

(5)

Epoxidová spárovací hmota pro spáry šířky 3-15 mm ve vnitřním i vnějším prostředí. Vlastní certifikát osvědčující splnění hygienických požadavků na výrobky určené pro přímý styk s potravinami a pitnou vodou.

Příklady použití:
  • Vodotěsné spárování obkladů stěn a podlah z přírodního  kamene a keramiky v interiéru i exteriéru určené k bezúdržbovému provozu. Nejvíce vhodné pro prostory s nejvyšší provozním zatížením, jako sprchové kouty, WC, prádelny, kuchyňské plochy atd.
  • Chemicky odolné spárování průmyslových podlah a obkladů (autoservisy, strojírenské výroby, elektrotechnický průmysl, papírny atd.).
  • Hygienicky nezávadné spárování podlah a obkladů (nemocnice, mlékárny, pivovary, masokombináty atd.).
  • Vodotěsné a chemicky odolné spárování bazénů (i bazénů se slanou či termální vodou).
  • Lepení keramických dlažeb a obkladů na vodorovných plochách.
  • Balení: set - 5 kg, set - 10 kg
Tvrdidlo: složka B (100 : 10 hm. dílům)
Odstíny:
dle vzorkovníku

Třídit podle:  Název Cena
Výrobků na stranu: 12 24 48 96
Třídit podle:  Název Cena