Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Zde se nacházíte: / Nátěrové hmoty / Tmely a Lepidla / Gluepox

GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg

GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg  - 1
GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg  - 2
GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg - 1/2GLUEPOX RAPID F, rychlé nestékavé epoxidové lepidlo, bahama, set 1,45 kg - 2/2
Kód GLPX RF BAHAMA 1.45K Objednací číslo 8594024098645 Krátký popis Dvousložkové epoxidové nestékavé lepidlo
Hodnocení
Stav
Vaše cena s DPH 741 Kč Vaše cena bez DPH 612 Kč Cena za jednotku 741 Kč/SET

Popis produktu
Dvousložkové epoxidové nestékavé lepidlo, které se vyznačuje vysokou rychlostí vytvrzování. Lze použít jako lepidlo i tmel. Používá se pro lepení a tmelení široké škály substrátů, např. kovů, dřeva, betonu, přírodního a umělého kamene a keramiky. Po vytvrzení se lepený spoj vyznačuje vysokou tažností a houževnatostí. Lze probarvovat pigmentovými pastami Eprotint.
Příklady použití: zalévání keramických obkladových materiálů nebo konglomerovaného kamene; slepování dílů kuchyňských desek z umělého kamene.

Tvrdidla: složka B (100 : 45 hm. dílům)
Balení: set 1,45 kg, set 10 kg
Specifikace
Váha 1.681 kg
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.