Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Partnerství

 

Jsme doporučeným velkoobchodním distributorem firmy Spolek pro chemickou a hutní výrobu a.s. Naším prostřednictvím můžete objednávat výrobky této firmy od systémů pro penetraci, přes nátěry až po podlahové systémy nebo pryskyřice.


Patříme mezi řádné členy Asociace výrobců nátěrových hmot České republiky, na jejíž činosti se aktivně podílíme a s jejímž etickým kodexem jsme v souladu.

 

Podporujeme nadační fond DOBRÝ ANDĚL a pomáháme rodinám s dětmi, kde některého z rodičů nebo některé z dětí postihlo onkologické onemocnění a rodina se vlivem těžké nemoci dostala do finanční tísně.

Zde se nacházíte: / Nátěrové hmoty

FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg

FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg  - 1
FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg  - 2
FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg  - 3
FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg  - 4
FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg - 1/4FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg - 2/4FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg - 3/4FixMetal Ferro, tekutý kov, souprava 1 kg - 4/4
Kód FXM FE 1K Krátký popis Tekutý kov
Hodnocení
Stav
Vaše cena s DPH 1.205 Kč Vaše cena bez DPH 996 Kč Cena za jednotku 1.205 Kč/SET

Popis produktu
Víceúčelová dvousložková hmota (tekutý kov) obsahující kovová plniva (železo, hliník, zinek, ...) vhodná pro opravu kovových výrobků, zejména pro opravy děr, výtluků a drobnějších defektů vzniklých při výrobě, zpracování nebo užívání ocelových (litinových) výrobků. Není vhodný k plošnému tmelení. Po vytvrzení lze brousit a obrábět. Vytvrzená kompozice má zvýšenou teplotní odolnost, je vhodný jako tmel pod práškové povlaky, krátkodobě odolá až teplotě 200 °C (až 3 h).
Varianty: Alu, Ferro, Ferro tixo (nestékavý), Ferro tixo černý

Tvrdidla: složka B (100 : 45 hm. dílům)
Balení: set 1 kg, set 100 g
Specifikace
Váha 1.171 kg
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Facebook Live Stream
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.